Pôžička ihneď vám prinesie istotu

Nestrácajte čas, požiadajte o pôžičku ihneďSte nezamestnaný? Alebo naopak zamestnaný a potrebujete peniaze? Žiaden problém, pretože pôžička ihneď je prístupná skutočne širokému okruhu obyvateľstva. Jedinou podmienkou je byť plnoletý (mať nad 18 rokov). V tomto texte si predstavíme výhody aj nevýhody pôžičky ihneď, ako aj to, kto ju sprostredkováva, koľko financií vám ponúkne, ale aj dobu, počas ktorej by mala byť splatená.

Kto vám poskytne tento finančný produkt?

Je ponúkaná nebankovými spoločnosťami, teda ide o nebankové úery. Ak by ste chceli tento typ cez bankovú inštitúciu, hľadali by ste zbytočne. Ak by ste na takúto ponuku natrafili, bolo by to jednoznačne s náročnejšími podmienkami, než by to bolo pri nebankových pôžičkách ihneď.

To, že sú poskytované nebankovými spoločnosťami neznamená, že im nemáte dôverovať, ale ani to, aby ste verili každej spoločnosti. To ktorý poskytovateľ je dôveryhodný si môžete veľmi ľahko overiť na stránke Národnej banky Slovenska. Táto internetová stránka totižto obsahuje zoznam všetkých spoločností, ktoré prešli tvrdými podmienkami. Ak vám tento spôsob overovania veľmi nevyhovuje, môžete si do Národnej banky priamo zatelefonovať a opýtať sa na licenciu danej spoločnosti. Ak zistíte, že daná spoločnosť licenciu nemá, radšej si s ňou nič nezačínajte. Ak však naopak licenciu má, môžete byť na 100% pokojný a danú spoločnosť o pôžičku ihneď požiadať.

Hlavnými licencovanými a zákazníkmi overenými poskytovateľmi sú spoločnosti Ferratum, Pôžičkomat a XS. Ak nechcete skúmať jednotlivé podmienky týchto spoločností, tak vám odporúčame stránku, pretože peniaze máte ihneď a rýchle spolupracuje jedine s licencovanými spoločnosťami (aj s vyššie menovanými) a hlavné podmienky všetkých nebankových spoločností má stručne popísané, čiže sa môžete rozhodnúť naozaj rýchlo, bez toho, aby ste študovali niekoľko strán podmienok jednotlivých spoločností.

Rýchle požiadanie a vyplatenie do 10 minútHlavné výhody pôžičky ihneď

Určite vás zaujíma aj to, prečo by ste si mali zvoliť práve úver cez nebankové spoločnosti. Vymenujme si hneď viacero dôvodov, ktoré by mohli zavážiť.

 1. do 10 minút!

Medzi hlavnú výhodu môžeme zaradiť rýchlosť doručenia. Niektoré spoločnosti garantujú doručenie peňazí do 10 minút od schválenia. Patrí medzi najrýchlejšie pôžičky vôbec. Ak by ste chceli iný spôsob doručenia peňazí, napríklad šekom, mali by ste počítať so 4 dňami. Treba sa zmieniť aj o tom, že doručovanie môže niekedy trvať aj dlhšie, no maximálne 24 hodín.

 1. rýchle požiadanie!

Ponúka okrem rýchleho doručenia aj rýchle vybavenie! Podľa toho, aký spôsob požiadania si zvolíte, sa to pohybuje v rozpätí niekoľkých minút. Predstavme si jednotlivé spôsoby.

 • a, online patria k najrýchlejšiemu spôsobu žiadosti, pretože ich vybavovanie netrvá ani 3 minúty. Stačí vypísať niekoľko políčok a odoslať žiadosť. Potom už len čakáte na odpoveď zo strany poskytovateľa.
 • b, sms je na vzostupe, avšak nie je taká rýchla ako napríklad pôžičky ihneď online alebo telefonická žiadosť. Okrem toho si určujú vyššie poplatky a rovnako aj doba doručenia a spôsob vybavovania môže trvať aj niekoľko dní.
 • c, telefonická je rýchlosťou porovnateľná s online spôsobom, a možno je aj o trošku rýchlejšia, pretože komunikujete priamo s pracovníkom danej spoločnosti, čiže v najlepšom prípade vám povie okamžite, či máte nárok na ňu alebo nie, ako aj to, kedy vám bude doručená.
 1. rýchle vyhodnotenie žiadosti!

Túto výhodu sme si načrtli vyššie. Žiadna iná pôžička vám takto rýchlo nepovie, či ste splnili kritéria alebo nie. K tomu ešte nemá žiadne náročné kritéria, čiže podmienky na 99% splníte a verdikt môžete mať už do niekoľkých minút od odoslania žiadosti. To sa netýka sms pôžičky ihneď, kedy to môže trvať aj niekoľko dní.

 1. žiadne dokladovanie!

Koniec papierovania a dokladovania rôznych zbytočností. V bankových spoločnostiach by ste museli minimálne dokladovať príjem. Nebanková pôžička ihneď nepožaduje nič. Maximálne vás požiada zadať číslo dokladu totožnosti. A to je všetko.

 1. jednoduché podmienky na získanie!

Ďalšou výhodou sú skoro nulové podmienky na získanie. To, čo musí spĺňať každý je vek nad 18 rokov. Zvyšok je ideál. Pôžička pre nezamestnaných, pred výplatou či bez registra sú dnes aj vašou realitou. Nemusíte byť zamestnaný, môžete byť dôchodca, študent, či žena na materskej! Jedine, čo by ste mali urobiť je reálne zhodnotiť vašu súčasnú situáciu, a hlavne to, či ju budete vedieť splatiť do vopred daného termínu. Takisto aj bez registra ihneď je výbornou voľbou pre tých žiadateľov, ktorí mali v minulosti úver, avšak nesplácali ho včas, čo zapríčinilo, že sa ocitli na zozname dlžníkov. Jedine niektoré nebankové spoločnosti nenazerajú do registra!

 1. bezúročné

Kto vám poskytne peniaze bez úroku? Jedine nebankové spoločnosti Ferratum a Pôžičkomat. Ak žiadate prvýkrát, tieto spoločnosti vám odpustia úrok, až do výšky 150 eur!

 1. až do 500 eur!

Koľko eur by ste radi uvítali na svojom účte do 24 hodín? Do 500 eur by vás malo uspokojiť, pretože to je suma, ktorú vám pôžička ihneď dokáže sprostredkovať. 500 eur vám poskytne XS pôžička. Ferratum a Pôžičkomat vám radi požičajú do 350 eur. Výška týchto súm nie je vôbec zanedbateľná a zachránila už mnoho situácií.

Neposledným dôvodom, prečo o nebankovú pôžičku ihneď požiadať je to, že nemusíte nikam chodiť, nikto nebude vidieť, že žiadate o peniaze a že ste vo finančnej núdzi, ako sa ani nemusíte psychicky „ponižovať“ pred blízkymi.

Pozor na vysoké RPMNNevýhody

Pôžičky ihneď majú napriek mnohým výhodám aj niekoľko nevýhod. Ide o tieto:

 1. kratšia doba splatnosti!

Vyznačuje sa hlavne kratšou dobou splatnosti. Doba splatnosti je ovplyvnená výškou sumy, ktorú si môžete požičať, ako aj rýchlosťou vybavenia a doručenia peňazí. Má maximálnu dobu splatnosti 3 mesiace, a to s XS. Ferratum umožní splácať od 7 do 31 dní a Pôžičkomat od 5 do 15 dní. V prípade neočakávaných okolností si môžete dobu splácania predĺžiť, ale musíte počítať s poplatkom za umožnenie takejto služby.

 1. vyššia úroková sadzba!

Ak si odmyslíme, že vám umožňujú bezúročné splácania, je potrebné počítať s vyšším úrokom. Ten sa pohybuje okolo 25%.

V texte sme si podali základné informácie o pôžičkách ihneď, o sprostredkovateľov, ich výhodách aj nevýhodách. Ak by ste však chceli tému skúmať do hĺbky, odporúčame vám prečítať si tento článok http://www.business.com/business-loans/applying-for-an-sba-loan-versus-alternative-online-lenders/ .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *