Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez hraníc…

Dokladovanie príjmu nie je nutné pri každej pôžičkeAk sa zmieňujeme o špeciálnych typoch úverov, nesmieme zabudnúť na pôžičky bez dokladovania príjmu. Sú vyhľadávané buď takými žiadateľmi, ktorí majú príliš nízke príjmy a vedia, že nikto by im nepožičal, ak by ho dokladovali. Druhá kategória je tvorená tými žiadateľmi, ktorí nechcú dokladovať príjem kvôli tomu, že ho majú napríklad načierno – môže ísť o niektorých živnostníkov. Zaujímajú sa o ne aj novo začínajúci podnikatelia.

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú dostupné v drvivej väčšine vďaka nebankovým spoločnostiam. Úspešnosť tohto produktu prinútila aj niektoré bankové spoločnosti, aby na trh ponúkli rovnaký produkt, avšak dá sa očakávať, že podmienky na získanie bankového úveru budú stále zložitejšie, než by to bolo v prípade nebankových spoločností. Seriózne nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu sú dostupné aj na stránke, ktorá vám ponúka viacero poskytovateľov a vy si môžete vybrať toho, ktorý vám najviac vyhovuje. Ich serióznosť si môžete overiť aj na internetovej stránke Národnej banky Slovenska, ktorá udeľuje licencie na poskytovanie úverov a ktorá zoznam všetkých licencovaných spoločností uverejňuje na ich stránke. Takže, aby ste sa nedostali do problémov, požiadajte o pomoc radšej takú spoločnosť, ktorá má licenciu a ktorá je z toho dôvodu permanentne kontrolovaná a v prípade pochybenia vysoko sankcionovaná.

Poďme sa oboznámiť o tom, aké pôžičky bez dokladovania príjmu sú vám k dispozícii.

  1. Ihneď

Možno ste už o nich niečo počuli. Ale pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď sú vylepšeným variantom tohto typu. Ich poskytovatelia vám dokážu peniaze sprostredkovať expresnou rýchlosťou. Niekedy ide o dobu do 10 minút od schválenia žiadosti, prinajhoršom to môže trvať 24 hodín. Samozrejme tento rýchly postup je aktuálny v prípade, ak si zvolíte odoslanie peňazí na účet. Ak by ste uprednostnili peniaze na ruku alebo peniaze šekom, mali by ste počítať so 4 dňami, pokým vám budú peniaze doručené. Celkové vypísanie žiadosti (online) trvá niekoľko minút, akoby trvalo aj telefonické požiadanie.

Ak potrebujete peniaze ihneď, tak toto je správna voľbaPôžičky bez dokladovania príjmu ihneď vám dokážu poskytnúť až 500 eur, pričom splácať ich môžete až 3 mesiace. Takúto možnosť vám ponúka firma XS. Iné spoločnosti, ktoré poskytujú peniaze bez potvrdenia o príjme sú Ferratum a Pôžičkomat. Ferratum vám poskytne do 350 eur, s dobou splatnosti do 31 dní, pričom ak žiadate prvýkrát, máte možnosť využiť ponuku, ktorá spočíva v neplatení úroku (do 150 eur nemusíte pri splatení započítať úrok). Pôžičkomat vám ponúka presne tú istú akciu, avšak bezúročná ponuka sa vzťahuje na sumu do 80 eur. Okrem toho má nižšie lehoty splatnosti – do 15 dní.

Sú dostupné pre nezamestnaných, dôchodcov, študentov, ženy na materskej, v skratke skutočne pre každého. Okrem toho je táto pôžička bez dokladovania príjmu dostupná aj bez registra a je ponúkaná jedine nebankovými poskytovateľmi.

  1. Rýchle

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu majú obmedzenejší okruh žiadateľov, pretože poskytuje vyššie sumy, ktoré si žiadajú v niektorých prípadoch náročnejšie podmienky na získanie kladnej odpovedi. Je pravdepodobné, že poskytovatelia budú nazerať do registra, aj keď ide o nebankové úver bez potvrdenia o prijme. Pristúpme k číslam. Dokážu sprostredkovať až do 6 000 eur, pričom vám ich umožňujú splácať až 84 mesiacov. Nemali by ste sa však spoliehať na to, že vám niektorí poskytovatelia odpustia úrok, ako by to bolo napríklad pri pôžičkách bez dokladovania príjmu ihneď. Čo však môže byť výhodné je, že ak si zvolíte splatnosť dlhšiu ako 12 mesiacov, jednotliví sprostredkovatelia poskytujú bezplatný odklad splátky.

Majú pochopiteľne aj dlhšie vybavovanie než typ ihneď. Celkové vybavovanie vrátane doručenia peňazí by malo trvať do jedného týždňa, ale nie je vylúčené, že sa to môže natiahnuť aj na dva týždne.

  1. Americká pôžička

Americká pôžička je klasická pôžička, ktorej zámer je vyhnúť sa dokladovania príjmu. Je poskytovaná výhradne nebankovými spoločnosťami. Keďže poskytuje aj niekoľko desaťtisícové, ak nie stotisícové sumy, je potrebné počítať s tým, že budete musieť ručiť nehnuteľnosťou, aj keď je možné ručiť nehnuteľnosťou tretej osoby. Okrem toho má aj dlhšiu dobu splatnosti – aj niekoľko desiatok rokov. Treba sa pripraviť aj na to, že predtým, ako vám ju schvália, budete potrebovať investovať (posudok o založenej nehnuteľnosti,…). Výhodou tohto produktu je, že je poskytovaný aj dlžníkom v bankovom registri, a preto je vhodná pre začínajúcich podnikateľov.

Existuje aj možnosť ručiť nehnuteľnosťouPotrebujete niečo špecifickejšie?

Ste náročnejší? Hľadáte ešte viac špecifickejšie finančné produkty? A čo tak pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra? Alebo bez ručenia nehnuteľnosťou?

Bez registra

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra sú vhodnou alternatívou hlavne pre nezamestnaných, resp. pre žiadateľov s nízkym príjmom, ktorí mali problémy s predchádzajúcimi úvermi vo význame, že ich splácali neskoro, prípadne vôbec. Do registra nazerajú všetky bankové spoločnosti, a pokiaľ im nedokážete, že ste v dobrej finančnej situácii, so zápisom v registri vám určite nepožičajú. Bez dokladovania príjmu a bez registra sú dostupné jedine u nebankových spoločností.

Bez ručenia nehnuteľnosťou

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú pre tých žiadateľov, ktorí nechcú peniaze za každú cenu, hoci ich skutočne veľmi potrebujú. Väčšina nekalých spoločností si zgustne na krízovej situácii niektorých žiadateľov a vyčkávajú na chvíľu, keď budú mať problémy so splácaním, aby im mohli skonfiškovať majetok aj pre 100 požičaných eur. Bez ručenia nehnuteľnosťou sú pre tých, ktorú si potrpia na istotu a sú dostupné aj na stránke.

Existujú rôzne spôsoby ako získať pôžičku bez dokladovania príjmuVyberte si zo 4 spôsobov požiadania

Pôžička bez dokladovania príjmu je vám dostupná štyrmi rozličnými spôsobmi požiadania.

  1. Pôžička online je najrýchlejšia a najpohodlnejšia vôbec, pretože o ňu môžete požiadať z domu alebo z hocijakého iného miesta, kde máte prístup na internet. Okrem toho si nekladie nároky na presnú hodinu, kedy o ňu treba požiadať. Môžete tak urobiť hocikedy.
  2. Telefonické pôžičky patria rovnako k rýchlejším spôsobom požiadania, pretože sa priamo spojíte s pracovníkom spoločnosti a zadáte všetky potrebné údaje. Ak budete mať šťastie, pracovník vám môže povedať, s akou pravdepodobnosťou vám bude žiadosť schválená.
  3. Sms pôžička vám je dostupná kdekoľvek, kde máte telefonický signál. Určuje si však vyššie poplatky za sprostredkovanie a aj doba vyhodnotenia žiadosti je o niečo dlhšia než pri iných spôsoboch požiadania.
  4. Požiadať osobne v pobočke je veľmi zriedkavé, keďže nebankové spoločnosti majú len málokedy svoje kamenné pobočky. Osobne môžete požiadať v bankových spoločnostiach, ktoré však úvery bez dokladovania príjmu ponúkajú len pri špeciálnych príležitostiach a je dosť možné, že budete musieť dokazovať potvrdenia iného typu, aby mali vo vás istotu.

Poskytovatelia sa snažia neustále zlepšovať tento produkt. Viac informácii ohľadom dokladovania príjmu sa dozviete aj tu http://www.upsvar.sk/buxus/docs/SSVaR/tlaciva/Potvrdenie_o_mzde__prijme.pdf.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *